אודות

מי אני?

אהלן חברים, שמי עידו בן 24 מהקריות.

בוגר קורס שיווק באינטרנט בשנת 2014.

תחום קידום האתרים תמיד עניין אותי, לכן עוד לפני שסיימתי את הקורס החלטתי ללמוד באינטרנט - קניתי קורסי וידאו, קראתי ספרים והחלטתי שלמרות שירותי הצבאי אני נכנס לתחום.

לאחר סיום הלימודים ושירותי הצבאי השתלבתי בחברה לקידום אתרים בבנימינה. באותה החברה ראיתי איך הדברים באמת מתנהלים : כל מקדם עם 40 תיקי לקוחות, האינטראקציה עם הלקוח מינימאלית ביותר, אין יכולת באמת להתמקד וחוץ מדוח חודשי בתחילת כל חודש שבו לא מפורט יותר מדי החלטתי שאני לא יכול לסבול זאת יותר ואני יוצא לדרך עצמאית, דרךבה יהיו לי 5-7 לקוחות אבל הלקוחות האלה יקבלו את מלוא תשומת הלב וייראו תוצאות במיידי.

ואכן כך קרה, התחלתי לגייס לי לקוחות, עם כל לקוח הייתה לי שיחה ברמה היומית או השבועית (תלוי בו) ובו סופר לו בדיוק מה נעשה בכל יום על מנת לקדם את האתר שלו.

הדוחות החודשיים פרטניים מתמיד, והתקציב המומן (במידה והיה) היה מחזיר את ההשקעה שלו על הרגע הראשון.

חשוב לי לציין שהתוצאות לא איחרו לבוא והלקוחות שלי בעמוד ה-1 בביטויי מפתח שהם בחרו, אז אם אתם מחפשים משהו שימנף את האתר או את העסק שלכם הכי גבוה שאפשר במסגרת התקציב הרימו אליי טלפון כעת, מבטיח לייעץ ללא עלות ולהיות הכי ריאלי שאפשר!

עוד דבר אחד קטן לסיום...

תעשו לי טובה, אם העסק שלכם חשוב לכם תשכרו איש קידום מקצוען, אתם תראו שההששקעה תחזיר את עצמה הרבה יותר משאתם חושבים (רק תעשו מחקר קטן לפני) תבקשו תיק עבודות, התחום הזה מלא בחאפרים והאתר שלכם הוא העסק שלכם.